News

थोरै पारिश्रमिक लिएर टिभी छिरेकी नायिका दिव्यांकाको कामको चर्चा, उनको कमाई देखेर साथीभाइ छक्क

एजेन्सी – भारतिय चर्चित टिभी सिरियल ये हैं मोहब्बतेूकी चर्चित नायिका हुन् दिव्यांका त्रिपाठी ।उनि टिभी सिरियल ‘ये हैं मोहब्बते’बाटनै निकै चर्चमा आएकी हुन् । उनि एक टेलीविज़न उद्योगमा काम गर्ने अभिनेत्री समेत रहेकी छिन् । दिव्यांकाले ज़ी टीवीमा ‘ मैं तेरी दुल्हन’ सिरियलमा एक दोहरी भूमिका निभाएकी थिइन् ।

दिव्यांकाले भारतीय टेलीविज़न अकादमी द्धारा एक सर्वश्रेष्ठ अभिनेत्री छनोट समेत भएकी थिइन् । उनले सिरियल ये’ हैं मोहब्बते’मा इशिता अर्थात एक संस्कारी बुहारीको भुमिका निभाएकी थिइन् ।

उनको जन्म १४ दिसम्बर १९८४ मा भएको हो । नूतन कॉलेजमा उनले शिक्षा हासिल गरेकी हुन् । सिरियलबाटनै धेरै पुरस्कार जिति सकेकी उनले २०१५ मा भोपाल अवार्ड पनि प्राप्त गरी सकेकी छिन् ।

उनि टेलीविज़नकी सबै भन्दा लोकप्रिय अभिनेत्रि मध्य एक पर्दछिन् । दिव्यांका त्रिपाठीले धेरै सिरियलमा अभिनय गरीसकेकी छिन् । त्रिपाठी सिरियलमा मात्र नभई सामाजिक संजालमा पनि उतिकै सक्रिय रहेकी छिन् । दिव्यांकाले बेला बेलामा आफ्ना हट तस्विर शेयर गरेकी हुन्छिन् ।

उनले एक कार्यक्रममा आफ्नो पारिश्रमिकको खुलासा गरेकी छिन् । अल इंडिया रेडियोको एक कार्यक्रम यो सब कुराको खुलासा गरेकी हुन् । र उनले स्वयम रेडियोमा पनि कार्यक्रम चलाएको बताइन र उनले उक्त कार्यक्रमको २ सय ५० रुपैयाँ पारिश्रमिक पाउने कुराको खुलासाि गरेको भारतिय मिडियाले जनाएको छ । उनिसंगै भारतिय टिभि सिरियलका अन्य कलाकारले पनि यस कुराको खुलासा गरेका छन् ।

Related Articles

Back to top button
Close